Dňa 28.9.2015 sme zorganizovali výlet do Hippocentra Šaca.
Aj v rozpršanom počasí sa deti vedeli radovať zo zajačikov, psov a hlavne koni /Nadir, Arabela, Elvis, Jesika a Eliška/.
Za pomoci miestnych dobrovoľníčok /Lenka a Evka / bolo posedenie, predstavenie koní a poníkov, ktoré pomáhajú deťom s detskou mozgovou obrnou a autizmom.
Kratučká jazda v pršiplášti a teplý čaj nám pomohol prekonať nevľúdne počasie.
Až v nebi sa dozvieme
„Až v nebi sa dozvieme čo sme dlžní chudobným za to, že nám pomohli lepšie milovať Boha.“
Matka Tereza
Matka Tereza
Výlet do Hippocentra Šaca
Soňa Vancáková




















