ja som síce biedny a chudobný
„Ja som síce biedny a chudobný, no Pán sa o mňa stará.“
Žalm 40,18

Zvonkohra v Bábkovom divadle (15.máj)

15.03.2015 sme si  v Bábkovom divadle Košice pozreli komédiu o zvonici bez zvona a zvonárovej dcére bez vena. Hra „Zvonkohra„ nás všetkých pobavila svojou  ľahkosťou a vynikajúcim stvárnením mestského blázna Glokenšpíla, vdovy Harangy, krásnej Belly a statočného Tintina. Za doprovodu veselých pesničiek a tanca sme sa  úsmevným spôsobom niečo dozvedeli o Urbanovej veži v Košiciach.