I keby som mal ísť tmavou dolinou
„I keby som mal ísť tmavou dolinou, nebudem sa báť zlého, lebo Ty si so mnou.“
Žalm 23,4

Deň rodín (5. máj 2012)

denrodin2.JPGDeň rodín v Košiciach - nadherný čas:-)
V tento deň sa stretli mnohé prorodinné organizácie v Košiciach -
ktoré sa venujú rodinám rôznymi spôsobmi.

Všetci sme vytvorili veľkú rodinu - dokonca bolo krásne počasie.
Začali sme spoločne Sv. Omšou v Dóme sv. Alžbety, kde otec arcibiskup
zdôraznil silu a význam zdravej rodiny.

Po Sv. Omši sa rodiny rozišli k stánkom, prezerali si organizácie a oboznamovali sa s ich činnosťou.
Pre menšie deti boli pripravené hry, skákací hrad, kolotoče, dravé vtáky a kopa inej zábavy.


Aj navonok se ukázali, že si rodinu ceníme a dokážeme vytvoriť zdravé vzťahy.

P5052261P5052266P5052270P5052269P5052267P5052271P5052276P5052278P5052275P5052280P5052263P5052264P5052273P5052274P5052265