Budem spievať Pánovi
„Budem spievať Pánovi, že ma zahŕňa dobrodeniami.“
Žalm 13,6
Featured

Ide vláčik šiši odvezie nás k Mariši 😊 alebo na Alpinku

V sobotu sa nám podarilo byť súčasťou programu Dňa železničky. Košická detská železnica 19. 08. privítala svojich hostí vo veľkom štýle. Balóny na každom vagóne, Labková patrola, hudba, animátori a veľa veľa slniečka. Dokonca aj my sme mohli prispieť svojou troškou a priniesli sme naše výrobky. Deťom sa páčili samozrejme najviac štrikované ovečky 😊. A dostali sme darček – pozvanie na výlet vláčikom na Alpinku so všetkými majákovskými klientmi. Parááááda.

Ďakujeme zástupcom detskej historickej železničky, že nás na svoj deň pozvali a na budúci rok to určite bude ešte lepšie. Tešíme sa na ďalšie stretnutia, na ktorých môžeme šíriť posolstvo našej práce.


06 Vlacik01 Vlacik03 Vlacik02 Vlacik05 Vlacik07 Vlacik